Художній директор Kenzo Nigo об’єднав східні та західні впливи на своєму останньому показі, що відбувся у Національній бібліотеці Франції (BNF). Цей культурний синтез перетворився на Kenzo Magic Galaxy – колекцію, навіяну світом наукової фантастики.

Подібно до того, як режисер Джордж Лукас надихався фільмами про самураїв Акіри Куросави, Nigo створює нові коди, щоб сформувати новий словник та новий фантастичний світ. Силуети як для чоловіків, так і для жінок поєднують два світи, вкорінені в японській традиції, але просякнуті деталями з далеких галактик. Кімоно-пальто нагадує накидку воїна, а мерехтливі сріблясті та золоті ансамблі пасують героїні наукової фантастики. Візерунок, натхненний кімоно Edo Komon XV століття, переосмислений як сузір’я зірок у принтах та вишивках. У всій колекції простежуються натяки на західний військовий гардероб: льотні куртки, місткі вантажні костюми та куртки зі штучного хутра.

Жіночі силуети стягнуті на талії дзюдо-поясами. Чоловічі шкільні костюми гакуран виготовлені з технічної вовни та деніму в червоному, чорному та хакі кольорах. Конструкції кімоно переосмислені в стьобаному нейлоні, денімі, а також тканинах для пошиття костюмів та сорочок. Візерунки включають плетіння, натхненне японськими куртками пожежників hakeshi baten, інтерпретовані в нейлоні, жакардах та денімі.

Аксесуари варіюються від данини традиційній майстерності, як сумка KENZO Furoshiki, натхненна японським мистецтвом загортання, до футуристичних елементів, як мотоботи KENZO Biker.

Колекція Kenzo Magic Galaxy – це приголомшливе поєднання Сходу та Заходу, традиції та сучасності. Вона є свідченням бачення та креативності Nigo і обов’язково здивує поціновувачів моди, які цінують як звичне, так і фантастичне.