Цього року у дизайн бюро бренду Kachorovska вирішили відмовитись від традиційних елементів для різдвяних колекцій: золотого кольору, стразів і паєток. Активний блиск від декорованих тканин зовсім не збігається з внутрішнім настроєм команди й контекстом нашого життя. Втім, додати собі трошки святков ого настрою можна не тільки камінням на взутті чи одязі. Легкий приємний відблиск чорного сатину, шовку чи шкіри головний акцент святкової капсули Kachorovska.

Після тривалої перерви бренд випускає дві моделі ботфортів: обтислий варіант у стрейчовому сатині Lora та більш розслаблену і повсякденну модель у шкірі Alia. Обидві моделі виконані на анатомічній колодці зі зручним підбором у чотири сантиметри. Елегантна висота підбору повністю виключає ризик виглядати недоречно у цьому взутті. Також у святкову колекцію включили нову модель босоніжок Julie з сатину з підбором девʼять сантиметрів і дві нові моделі сатинових слінгбеків на підборах чотири сантиметри Darcy та девʼять сантиметрів Roomy з оновленим брендуванням.

Колекція одягу складатиметься з елегантної шовкової сукні складного крою, стриманих шовкових сорочок й максі і мініспідниць у чорному кольорі, а також червоної мініспідниці й чорного топу. Доповнити одяг та взуття можна буде чорним сатиновим або шкіряним клатчем у шоколадному відтінку. Кожен образ з цієї колекції спонукає бути собою на будь якому святкуванні та проявляти характер, який часто прихований у повсякденному житті. Саме тому героїня кампейну леді бос, яка насолоджується танцем і життям по завер шенню різдвяного корпоративу у пустому офісі.

Моделлю різдвяного кампейну стала Олена Грачова, з агенції Життєлюб, яка у свої 55 років доводить, що вік не має значення та мрії можуть здійснюватись, якщо вірити та продовжувати мріяти. Під час знімання Олена розповіла, що чотири роки тому писала нам з п ропозицією стати моделлю, але тоді співпраця не склалась. І от пройшло 4 роки та ми самі запросили її стати героїнею знімання для нашої фінальної колекції року. Ця історія надихнула команду, а Олена своєю чергою надихнула нас красою й жіночністю, що якнайк раще транслює цінності бренду.

kachorovska.com | Instagram