4 травня в Міжнародний день протидії булінгу (День боротьби з цькуванням) в Boho Yosai відбувся ІІ Всеукраїнський форум «Проти#дій булінгу у воєнний час! Хто мій безпечний друг?» під егідою Київської міської ради. Організаторами заходу виступили: постійна комісія Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту та громадські організації «My safety friends» і «Fenix Charity».  Співорганізатори — Центр «Адвокат дитини» Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України та Національна академія внутрішніх справ. 

Форум став майданчиком для діалогу про проблеми булінгу в освітньому середовищі та поза його межами, а також популяризації боротьби з цим явищем. На меті — привернути увагу до проблеми булінгу, поділитися досвідом у боротьбі із цим негативним суспільним явищем, об’єднати та відзначити нагородами кращих суб’єктів з протидії булінгу 2019-2022 років у різних номінаціях. 

Розпочався захід зі встановлення рекорду України — «Наймасовіше об’єднання суб’єктів з протидії булінгу в різних сферах діяльності», який зафіксувала керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова. 

Під час форуму відбулися: урочиста церемонія нагородження, вебінар для керівників та психологів навчальних закладів освіти, виступи фахових спеціалістів з протидії булінгу. 

Ведучими заходу стали Народна артистка України Ольга Сумська і український актор театру та кіно Віталій Борисюк. 

Подію підтримали своїми виступами артисти: Міла Нітіч, Люса Кава, дует «ANNA MARIA», Віталій Борисюк, Софія Єгорова, дует «BITZ», Софія НЕРСЕСЯН та Надія Васіна. 

«Для протидії булінгу та насильству нам всім необхідно об’єднатися та працювати разом. Залучати до антибулінгових заходів громадські організації, освітян, психологів, фахівців-експертів, соціальних працівників, батьків та дітей. Тільки сумісними зусиллями можна розв’язувати цю проблему» — зазначили співорганізатори форуму Марина Філіпенко та Ігор Буранов. 

Захід пройшов за участі профільних міністерств та відомств, уповноважених представників органів державної влади та місцевого самоврядування, постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту, Департаменту освіти і науки КМДА, представників закладів освіти та громадськості. 

Модерувала панельну дискусію керівниця центру «Адвокат дитини» ВША НААУ Лариса ГРЕТЧЕНКО. 

Всі лауреати форуму отримали смачні подарунки від Donuts club Kyiv та смакували напоями «Живчик» від «Оболонь».

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР: Boho Yosai – це дворівневий простір, де гра з п’ятьма основними почуттями людини стали нашою основною філософією.

Учасниками ІІ Всеукраїнського форуму стали: представники Офісу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, Офісу Генерального прокурора України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства юстиції України, Національна поліція України, Київської, Ірпінської та Полтавської міських рад, Координаційного центру з надання правової допомоги, Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка, Національного університету оборони України ім. Черняхівського, директори шкіл, стоматологічна клініка нового покоління Elite Dental, громадські організації «Ла Страда – України», «Національна рада дітей та молоді», «Здорове дитинство без меж», «Безпечний світ», «БАТЬКИ SOS», «Захист прав дітей», «Не цькуй», «Стоп Секстинг», ГО «Лікарський фронт», «Амбасадор дитинства», «Мартін-клуб», «Інститут молоді», БФ «Благодійний фонд Олександра Пашка», БФ «Діти дітям», БФ «Міжнародна академія захисту прав людини».