Український бренд GLO:SS представив першу колекцію прикрас-конструкторів, з яких можна створювати різні аксесуари: браслет, кольє, сережки, брелок чи аксесуар до сумки або телефона. Головним акцентом прикраси став карабін, який об’єднує різні елементи й дозволяє експериментувати зі створенням аксесуарів. 

До колекції унісекс прикрас-конструкторів увійшли декілька незалежних елементів, які з’єднуються фірмовим карабіном двох видів. Перший – менший і нагадує ланку ланцюга, другий – більший за розміром і асоціюється з туристичном карабіном. Саме він і є деталлю прикраси, яка з’єднує всі деталі між собою і перетворює один вид прикраси на інший.

Окрім карабінів, до першого дропу увійшли сережки, шарми (підвіски), ланцюжки та чорні і білі перли. Поєднуючи ці деталі з карабіном, можете зібрати сережки та моно-сережки різної конфігурації, підвіси на шию, кольє та браслети з ланцюгів і перлів, браслет на ногу, пояс, аксесуар на сумку, брюки або телефон, брелок на сумку або для ключів. Усі елементи з колекції можна купувати як окремо, так і готовими сетами. 

Надалі GLO:SS планують випускати тематичні дропи, експериментуючи з кольорами та дизайном елементів. При цьому кожен з них буде поєднуватися з попередніми. 

Усі вироби GLO:SS вироблені зі срібла та натуральних каменів. Також бренд надає післягарантійний сервіс і пропонує оновлення прикрас з попередніх колекцій – чистки, ремонту, перепокриття за собіватістю. Це дозволить більш свідомо ставитися до прикрас і продовжити їх використання. 

www.gloss-jewelry.com | Instagram