Exuviance. Не чекайте, почніть попереджати!

«Маленькі кроки сьогодні є основою молодшої та здоровішої шкіри в майбутньому»

, – вважають засновники бренду – провідні американські лікарі-дерматологи.

Exuviance – це домашній косметолог, який допоможе вам вирішити проблеми зі шкірою та омолодити її за допомогою передових технологій та високоефективних інгредієнтів.

Засновники Exuviance сказали велике «ТАК» відкриттям передової науки. Тому цей косметичний бренд використовує революційні формули та технології, які покращать здоров’я шкіри для кожного.

Мета Exuviance – перетворити вашу щоденну рутину на ритуал догляду за собою, який допоможе вам вирішити проблеми, пов’язані зі старінням, такі як тонкі лінії, зморшки, в’ялість шкіри, темні плями від сонячних променів та проблеми шкіри з акне.

Exuviance має 4 основні програми для вирішення різноманітних проблем вашої шкіри.

Освітлення та оновлення (Brighten & Renew)

Ритуал з потужних підсилювачів освітлення допоможе вам досягти рівного тону та текстури шкіри. Перш за все це капсули сироватки з вітаміном С, потрійна мікродермабразія, ліфтинговий концентрат та щоденний коректор з SPF 35.

Схильність до прищів і відновлення (Acne-Prone & Renew)

Ця програма допоможе покращити тонус, очистити шкіру, схильну до появи плям, розгладити та захистити шкіру, зробить її чистішою та молодшою. До програми входять засіб для очищення пір на основі бленду з кислот, щоденний пілінг від прищів, освітлююча та відновлююча сироватка та щоденний концентрат з SPF 35.

Зволоження та відновлення (Hydrate & Renew)

Ці засоби для догляду за шкірою зроблять вашу шкіру максимально зволоженою, оновлять її та допоможуть протистояти майбутнім ознакам старіння: ніжні щоденні відлущувальні подушечки, сироватка для сяйва, ліфтинговий концентрат, доглядаючий ВВ-флюїд із сонцезахисним кремом широкого спектру SPF 50.

Комплексне антистаріння (Comprehensive Antiaging)

Головним акцентом у цій програмі виступив корегуючий пілінг з чистим ретинолом, далі йде ліфтінгова антивікова сироватка і топічний пептид для розгладження зморшок, щоденний крем з широким антивіковим спектром і SPF 30. Не сумнівайтеся, вас чекає пружна та сяюча шкіра.

Усі програми ви можете доповнити великим вибором різноманітних продуктів, починаючи від масок та закінчуючи бальзамом для ніг та рук. Просто спитайте у продавця-консультанта, що він може вам порекомендувати.

До речі, цей відлущувальний та поживний бальзам для шкіри ніг та інших сухих ділянок тіла, як шкіра рук і ліктів – новинка бренду, який щойно з’явився у продажу. Я вже спробувала і дуже рекомендую.

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search