10-15 липня увага всього світу моди була прикута до Берліну, де проходив Berlin Fashion Week. Представив тут свою колекцію і Володимир Сідлецький — молодий український дизайнер, засновник бренду «Sidletskyi». Показ відбувся на платформі для молодих художників Neo.Fashion.

Бренд Sidletskyi створено на основі філософії етичного виробництва. Це одяг від класики до авангарду, який задовільняє потреби екологічно свідомих людей.

Мода може існувати в мирі та гармонії з природою та демонструвати справжню любов до нашої планети,

— переконаний дизайнер.

Володимир Сідлецький — переможець та лауреат низки дизайнерських конкурсів, учасник Kyiv Fashion Week, Kharkiv Fashion Week та інших модних подій. У його доробку колекції дитячого, жіночого та чоловічого одягу. На думку експертів, саме чоловічі колекції вдаються дизайнеру найкраще. Так, попередня колекція The Gentlmen’s club зібрала в Україні безліч відзнак і нагород.

У Берліні Володимир презентував колекцію The Power Of Love, якою намагався привернути увагу до проблеми знищення довкілля.

Ця колекція є яскравим виразом загальної філософії нашого бренду, — зазначає автор. — Тварини — це не іграшки. Їм потрібен наш голос. Ми повинні боротися за їхні права. Тож давайте запустимо силу любові — The Power Of Love — по всьому світу.

The Power Of Love — колекція стильного чоловічого одягу, в яку увійшли прямі і напівприталені силуети. Створюючи пальто, куртки, бомбери, брюки, сорочки, світшоти, автор вдало заміксував різні тканини: трикотаж, вельвет, котон, кашемір, плащівку тощо.

Колекція оздоблена арт-елементами із зображенням рідкісних тварин. Тканини в смужку та клітинку, різні переплетення символізують неволю, в яку люди запроторюють тварин для власної втіхи. 

Філософія кольору теж має важливе значення. Автор використовує всього чотири: червоний, синій, білий та сірий у різних відтінках. І це про життя, кров, боротьбу, просвітлення та оновлення.

А супроводжувала показ пісня Джона Ленона «Imagine»:

You may say I’m a dreamer,
But I’m not the only one
I hope some day you’ll join us
And the world will live as one

Дизайнер сподівається, що з кожним роком людей, які сповідують його філософію ставлення до довкілля, ставатиме дедалі більше.