DUGA: апсайклінг дроп із вінтажними піджаками чоловічого крою

DUGA презентує апсайклінг дроп, в якому представлені вінтажні піджаки в поєднанні з комірами та вибійкою, що вже стали невідʼємною частиною ДНК бренду.

В новому дропі бренд продовжує працювати в напрямку апсайклінг, використовуючи вінтажні речі та джинсову тканину з залишків виробництв. В ньому представлені оверсайз піджаки чоловічого крою, оздоблені з’ємним коміром, які можна легко стилізувати та створити безліч нових образів, що будуть актуальні не один сезон. 

У зимовій колекції бренд продовжує дотримуватись своїх головних принципів та цінностей: реюз, натуральні матеріали та етніка в сучасному виконанні.

“Тема upcycling в бренді з’явилася ще з перших колекцій. Маленькими кроками ми йдемо до того, щоб розвивати сталий бізнес в Україні, зменшувати споживання нових речей, перевиробництво та забруднення навколишнього середовища. Ми знаходимо вінтажні піджаки з натуральних тканин (в основному зі 100% virgin wool) в ідеальному стані і даємо їм друге життя. Ми плануємо продовжувати працювати в цьому напрямку і в наступних колекціях” – дизайнерка та засновниця бренду Анастасія Бурма.

До колекції увійшли піджаки та жилети чоловічого крою в різних кольорах, оздоблені вибійкою ручної роботи. На кожному піджаку є з’ємний комір з бавовни або з апсайклінг джинсу. Кожен виріб унікальний та представлен в єдиному екземплярі. 

dugawear.com | Instagram

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search