Колекція, що натхненна італійським льоном, була створена засновницею українського бренду W8LESS. Анною Шаш, яку підкорив особливий колір і текстуру тканини. Так було створено позачасовий дроп Linen.

“У теплу пору року хочеться мати натуральний, розслаблений і розкішний вигляд. Тому я відійшла від улюбленого чорного кольору і віддала перевагу італійському льону”.

Дроп можно умовно розділити на декілька частин, кожна з яких по-особливому підкреслює властивості льону. Якщо ви віддаєте перевагу лаконічним та класичним моделям, зверніть увагу на італійський льон природнього кольору: тут важливий акцент відіграє груба поверхня тканини. Оверсайз і кежуал також можна знайти в дропі і вони чудово доповнюють одна одну.

“Я вирішила не обтяжувати тканину, а зробити якомога натуральніше: максимум це канати зі стовідсоткової бавовни”.

Для прихильників тонких та струмливих тканин є дещо особливе, де відіграє свою роль кожна складка: від штанів із защипами до сукні з розрізом. Акцент зроблений і на універсальній колірній палітрі: чорний, червоний, зелений і темно-синій.

“Всі представлені моделі поза часом, вони не втратять свою актуальність і через кілька років. Ба більше, натуральний льон з часом набуває статусу vintage”.

А як щодо позачасових речей на кожен день? Акцент зроблений на кольоровій тканині, яка не мнеться та розслабленому фасоні, які повторюють вищеназвані моделі.

“Коли я думаю про льон, на думку спадають прості й комфортні моделі. Влітку, як ніколи, хочеться різноманітності, яку ви знайдете в нашому дропі Linen”.