В Італії відбулася значна подія в світі моди. Потрапити на Alta Moda можна лише за спеціальними запрошеннями, які отримують не більше кількох сотень осіб з усього світу. “Висока мода навчила нас, що все можливо”, – заявив Стефано Габбана під час ювілейного показу на Сицилії в 2022 році, і цього року культовий модний будинок знову це довів.
Так, звісно все можливо, бо гроші не пахнуть.

Протягом п’яти днів високопоставлені гості Alta Moda, насолоджувалися колекціями від кутюр’є. Основне шоу проходило в готелі Borgo Egnazia, і незважаючи на настійливі розмови про скасування росіян, серед гостей було немало росіян. Філіпп Кіркоров, який давно відомий тим, що підтримує війну та Вікторія Шелягова з чоловіком Олегом – власники похоронної імперії в рocii та яскраві представники путінської бізнес еліти – давні друзі Дому, отримали персональні запрошення на показ. Імена великих бізнесменів і чиновників, які також були у списку, не називаються, бо бренд не хоче скандалу. Dolce Gabbana – один з найулюбленіших брендів путінської еліти.

Вхід на свято можливий тільки за іменним списком, всіх гостей знають в обличчя, адже кожен з них має у своєму гардеробі речі від Модного будинку на десятки, а може й сотні мільйонів рублів. Модельєри зустрічали і віталися з кожним з запрошених особисто. Навіть кількість фотографів була суворо обмежена, щоб зайва інформація не потрапила до ЗМІ.

Майже всі присутні на івенті були одягнені в Dolce & Gabbana, окрім російської дизайнерки Аніки Керімової. Вона вирішила з’явитися на вечірці D&G в образі свого бренду. Сміливість Аніки відзначив Стефано Габбана ті поцілував її руку. Це фото прикрашає зараз російські інтернет видання.

В той же час в Норвегії бойкотують норвезький шоколадний бренд Freia, власники якого мають заводи в росії. Варто взяти гарний приклад у норвежців і українцям та бойкотувати ті бренди, які лояльні до росіян, які підтримують війну в Україні, бо часу на компроміси більше не має.