15 листопада український бренд морських капелюшків Eromin Store відсвяткував свій другий День народження. Святкування відбулось в оновленому шоурумі бренду, де також була представлена нова колекція капелюшків.

Привітати команду Eromin Store прийшли відомі інлюенсери, стилісти та клієнти, які вже стали справжніми друзями бренду.

Жодне свято неможливе без подарунків, тож на кожного гостя очікував пакунок з презентами від Eromin Store та партнерів. Особливим сюрпризом став eco-friendly брелок. Він зроблений з екохутра, який бренд використовує для пошиття капелюшків. Також додали підвіс з переробленого пластику у вигляді sea hat. Тепер частинка Eromin Store буде завжди поруч з друзями бренду.

На святі панувала справжня атмосфера дружби та любові один до одного. Це і є головні принципи бренду. Робити усе з відкритим серцем та любовʼю до пригод та капелюшків.

До нової колекції, яка була представлена на відкритті шоуруму, увійшли зимові капелюшки з екохутра, рукавиці та мінісумки. Увесь сет виконаний в одному стилі, аби одразу закрити потребу в зимових аксесуарах. Комплект створений у чорному та молочному кольорах, що робить його універсальним довершенням будь-якого образу.