Запрошуємо вас в світ бренду WILD HEARTS, створеного молодим анонімним дизайнером, де одяг є безперечним пріоритетом. WILD HEARTS спілкується з вами мовою моди, а не персонального піару.

Всесвітньо відомі імена у сфері моди стають все гучнішими, але головна місія стильних речей – бути самобутніми, нести скриті сенси і дарувати власнику почуття самоідентичності та унікальності. Важливо дивитися на речі саме так, як вони є, без втрати їхнього справжнього значення через особистості, що стоять за ними. Ми віримо, що мода є циклічною, і наша місія, як creative heads, – довершити та оживити всі тренди.

WILD HEARTS виходить на світ моди зі своєю свіжою колекцією, презентуючи унікальний погляд на моду. Засновник і дизайнер лейблу вірить, що речі можуть стати справжніми шедеврами мистецтва, мати особливий зміст або стати популярними трендами. Проте, увага повинна бути сфокусована саме на одязі. Саме тому, якщо ви хочете дізнатися більше про творця WILD HEARTS, це може бути непросто, оскільки молодий дизайнер обрав залишатися інкогніто. Його головна мета – закохати людей у речі та привернути увагу тих, кому це справді цікаво.

Сам дизайнер каже, що бренд WILD HEARTS призначений для справжніх fashion killas. І перша колекція відображає цей дус: деякі моделі божевільні, деякі прості, а деякі екстравагантні, але завжди стильні. Головними кольорами в колекції є чорний і білий, які переважають на 90% моделей: від суконь з відкритими спинами до піджаків з вирізами на талії, сексуальних шкіряних брюк, футболок та пухнастих напівпрозорих плаття.

Долучайтесь до WILD HEARTS в Instagram, щоб отримати унікальний стиль та ознайомитися з нашими останніми новинами і колекціями.