COVER KYIVSHCHYNA ’23 – це чарівна колекція, яка віддає пошану українській природі та її впливу на життя сучасних жінок великого міста. В унікальній колекції зберігається зв’язок між ритмом спекотного міста та бажанням знайти спокій та відпочинок за його межами.

Кожна річ з колекції Kyivshchyna ’23 створена з використанням преміальних натуральних тканин, таких як льон, кропива та віскоза. Ці матеріали додають виробам особливої текстури, комфорту та стильної естетики.

COVER запропонував великий вибір стильних образів у колекції Kyivshchyna ’23. Чудові костюми з легкими та структурованими сорочками додають жіночності та елегантності. Комплекти з кроп-топами і шортами або штанами вільного крою з декоративними ставками стали особливою родзинкою бренду COVER, вже ставши частиною його впізнаваного ДНК.

Літня колекція Kyivshchyna ’23 – це гармонійне поєднання стилю та природної елегантності. Для всіх, хто прагне знайти унікальний стиль, відображаючи зв’язок з природою та великим містом, колекція COVER KYIVSHCHYNA ’23 стане чудовим вибором. Придбайте свій улюблений образ від COVER та насолоджуйтесь літніми днями з неповторною атмосферою та естетикою української природи.