Напередодні новорічних свят бренд O.TAJE презентує дроп CHRISTMAS NIGHT, створений для особливої новорічної ночі.

Основа дропу — якісна трикотажна база. Бренд розширив лінійку светрів: в асортименті представлені лаконічні джемпери з високим коміром, вкорочені моделі, декоровані масивними косами, та подовжені оверсайз-светри. 

CHRISTMAS NIGHT для O.TAJE неможлива без правильної сукні. Бренд підготував як більш стримані повсякненні варіанти: сукня-светр, трикотажні міді з високим коміром, а також більш елегантні моделі — чорна максісукня з витонченим квадратним декольте та високим розрізом, сукня з оголеною лінією плечей. Бренд також розширив лінійку текстильних виробів, додавши до дропу вишукані костюми-двійки зі спідницями та брюками. 

Основні кольори дропу — беж, чорний, сірий та молочний. Акцент — яскравий червоний, що традиційно асоціюється з новорічними святами, та глибокий бордо, що шепоче про тиху розкіш та жіночність.

“2023-й був складним та кидав нові виклики кожному. Проте всім нам так само хочеться свята, хочеться дива та новорічної казки. Хочеться одну особливу ніч, коли всі рідні — поряд, а бажання — мають здійснюватися. З таким настроєм ми створювали цей новий дроп: водночас дуже затишний та камерно-святковий,”

— коментують засновниці бренду Анастасія Оксак та Яна Стеценко.

otaje.com | Instagram