Український бренд CATSSUIT представили весняно-літню колекцію Flower Whisper, де форма та колір кожного виробу перегукується з різноманіттям квітів. Нова лінійка оспівує красу та елегантність, властиву кожній квітці та дівчині.

Головними акцентами нової колекції є м’які ніжні відтінки, легкі текстури та гра на їхньому контрасті — класичні кольори та елементи, доповнені прозорими мереживними матеріалами, що разом створюють атмосферу вишуканості та грайливості, характерну для бренду.

«Колекція ‘Flower Whisper’ є нашою спробою передати ту елегантність та чуттєвість, яку ми спостерігаємо в унікальній природі квітів та жінок. Це наш маніфест природної краси кожної дівчини, ода її винятковості, сили, внутрішньої краси та самобутності», – діляться дизайнери бренду.

Комбінезони, які є візитівкою бренду, традиційно представлені в різних варіаціях: від класичних мінімалістичних моделей в стилі 80-х до грайливих укорочених версій з акцентними деталями. 

У новому сезоні CATTSUIT розширюють звичну палітру кольорів — базові чорний, молочно-білий, розбавляються новим шоколадним, а також світлими весняни відтінками — пудрово-рожевим та ніжно-голубим.

catssuit.com | Instagram