БФ «БАЛУ» отримав нагороду від міжнародного благодійного проєкту «Charity 100лиця» 2023«За вагомий внесок у благодійний рух та розвиток дитячого спорту в Україні». На благодійному заході фонд представляли: відомий спортсмен, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, президент Сумської міської федерації кікбоксингу WAKO, Голова Сумської Федерації UFMMA засновник благодійного фонду «БАЛУ» — Микола Кравченко та директор благодійного фонду, відомий громадський діяч Олександр Гриценко.

Під час виступу Олександр Гриценко зазначив: «Головна ідея створення Благодійного Фонду «БАЛУ» – це підтримка і розвиток українського спорту та талановитих спортсменів, а також допомога в лікуванні та реабілітації дітей з малозабезпечених сімей. Але з початком широкомасштабного вторгнення росії до України БФ «БАЛУ», в максимально стислі строки розширив напрямки своєї діяльності та мобілізував свої ресурси на боротьбу з ворогом.

З перших днів, фонд активно бере участь у всебічному забезпеченні підрозділів територіальної оборони Сумського регіону та підрозділів ЗСУ, до лав яких увійшли спортсмени та спортивні функціонери України. Завдяки співпраці з закордонними та українськими партнерами були налагоджені логістичні шляхи в доставці гуманітарних вантажів.

Продовжуючи свій виступ, Олександр Гриценко наголосив, що замість відкриття нових спортивних секцій, ми облаштовували блокпости на північних форпостах нашої країни, замість відкриття нових залів і придбання нового спортивного інвентаря та спортивного обладнання для наших залів, ми привезли перші партії автівок підвищеної прохідності, дронів, спеціалізованих засобів зв’язку та багато інших потреб для наших захисників. І саме, завдяки нашій злагодженій роботі з нашими партнерами та однодумцями Суми – вистояли та доказали країні й всьому світу: «Суми – сильні! Суми – вільні! Так було і так буде!». Саме так і створювався благодійний альянс людей України.

У своєму виступі, Микола Кравченко подякував усім однодумцям та небайдужим партнерам, з якими він уже багато років йде пліч-о-пліч. І промовляючи негласне кредо клубу та фонду «БАЛУ»: «Війна ненадовго, а спорт назавжди», зауважив, що діяльність і клубу і фонду не зупинялась з приводу спортивного розвитку молодих спортсменів.

Не дивлячись на війну в країні БФ «БАЛУ» підтримує федерацію змішаних єдиноборств UFMMA та федерацію кікбоксингу WAKO, а вихованці однойменного спортивного клубу постійно беруть участь у різних змаганнях: обласних кубках, всеукраїнських турнірах та чемпіонатах Світу та Європи. БФ “БАЛУ” долучився до проведення Чемпіонату Європи в місті Київ з UFMMA. Також представники спортивного клубу “BALU” взяли участь на міжнародному турнірі зі змішаних бойових мистецтв GAMMА, який пройшов в місті Нешвілл, штат Теннесі, США та здобули срібні нагороди. Окрім змагань, за підтримки фонду “БАЛУ” вихованці клубу відвідали спортивно-тренувальні збори в Карпатах.

Ми вдячні за високу оцінку нашої роботи міжнародному благодійному проєкту «Charity 100лиця» за отриману нагороду, і надалі плануємо працювати над популяризацією здорового способу життя та розвитку дитячого та професійного спорту. Приємною новиною стало те, що в цьому, 2023 році, нарешті, створена міжнародна професійна спортивна ліга «БАЛУ», основна мета якої є підтримка та подальший розвиток кращих бійців України вже на професійних спортивних аренах Європи.

І вже 27 травня 2023 року в м. Прага, Чехія, відбудеться велике спортивне дійство на головній спортивній арені в м. Прага, матчева зустріч між командами збірної України та збірної Чехії. Частина коштів від продажу квитків, трансляції боїв та рекламних заходів будуть направленні на реабілітацію дітей, які постраждали внаслідок бойових дій та були евакуйовані з окупованих територій.

На «Charity 100лиця» 2023 за підтримки ГО «Лікарський фронт» відбувся благодійний аукціон, до якого долучилися і представники БФ «БАЛУ». Всього вдалося зібрати на антидроновий комплекс «Простір» — 1 млн 118 тис. грн. Серед лотів аукціону: боксерські рукавиці з автографом видатного українського боксера Володимира Кличка та календар з відомими фразами підписаний Віталієм Кличко, футболка Freedom Олександра Усика з його автографом, м’яч з автографами легендарних українських футболістів: Андрія Шевченка, Олега Блохіна, Сергія Коновалова, Романа Яремчука та інших.

«Наш благодійний фонд та спортивний клуб вдячний нашим друзям та партнерам благодійному фонду «Серце Української Нації», який, також зосереджений на розвитку дитячого та професійного спорту і націлений лише на перемогу нашої країни» — зазначив Микола Кравченко.