Співачка та волонтерка Анна Добриднєва презентувала трек «Де я?», який став офіційним саундтреком до української романтично-детективної комедії «Кохання без контракту» та шостою за рахунком композицією, яку артистка написала до фільмів чи серіалів. Інтригуючій, яскравий і легкий мотив повинен занурити слухачів в атмосферу пригоди і цікавої подорожі. 

“Цю пісню я написала вночі під завивання сирен. Але наша уява здатна перемістити нас в будь-який куточок Планети! Музика – це справжній телепорт! Написавши цей трек, я наче побувала у справжній відпустці! І кличу вас разом зі мною у цю віртуальну подорож! Давайте відпочинемо разом”,

– коментує Анна.

Зауважимо, що «Де я?» вже п’ята композиція, яка виходить у співачки за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами та плідною волонтерською діяльністю. 

Нагадаємо, що з часів повномасштабного вторгнення РФ на територію України у Анни Добриднєвої триває благодійний тур країною, в межах якого відбулося вже понад 180 концертів, в тому числі в гарячих точках і який буде тривати до перемоги України!