adidas Originals та український sustainable бренд KSENIASCHNAIDER представляють свою першу спільну колекцію, яка вражає своїм унікальним дизайн-мисленням. Ця колекція перетворює класичні силуети adidas, втілюючи філософію “Дизайн без дизайну” в новому світлі.

У колекцію входять вироби з деніму, включаючи фірмові моделі джинсів та курток, які доповнені об’ємними вирізами та оригінальними деталями. Також представлена оновлена класика adidas, зокрема спортивні костюми adiColor, корсети та сукні, виконані у техніці печворк. Колекцію також доповнюють різноманітні аксесуари, включаючи сумки з деніму та екошкіри, які втілені у несподіваних силуетах та деталях, наприклад, флуоресцентно-жовті шпильки футбольних бутс.

Ця колекція створена для покоління, яке завжди залишається вірним собі. Вона стане доступною з 1 липня на офіційних веб-сайтах adidas.com та kseniaschnaider.com, а також в окремих магазинах adidas. Українські покупці зможуть придбати цю колекцію починаючи з початку серпня на сайті adidas.ua та в офлайн магазинах.