Український бренд diadia із мальовничого Закарпаття щосезону представляє колекції, які ідеально підходять для наших погодних реалій та потреб. Перед зимовим періодом бренд потурбувався про тепло кожного та презентував речі, без яких у найближчі місяці не обійтися.   

Зимова колекція вдало доповнює попередні, щоб можна було створити повноцінний гардероб. Це в’язані кардигани з мохером та вовною у складі, базові гольфи та светри, картаті сорочки та жакети. Трендові вельветові штани вільного крою та з високою посадкою повернулись до нас прямо з 70-х, щоб скласти конкуренцію джинсам.    

Вперше diadia представили пуховики з гіпоалергенного екопуху та щільної водовідштовхувальної тканини. Така комбінація забезпечить максимальне тепло й затишок, а капюшон та висока горловина захистять від поривів найсильнішого вітру. Пуховики доступні у двох фасонах — вкороченому та подовженому, а також у трьох універсальних кольорах — молочному, чорному та бежевому. 

Колекція доповнена аксесуарами — кепками, шапками, шарфами, ременями, а також шкіряними мінісумками для телефону, якими можна довершити свої образи. Бренд залишається вірним своєму стилю та філософії, тому всі речі базові, стильні, зручні, позачасові та створені з турботою про комфорт кожного. 

diadia.ua | Instagram