Ювелірний Дім ZARINA презентував нову колекцію прикрас SKIFIA

SKIFIA — таку назву отримала нова колекція першого діамантового бренду України. Її закрита презентація відбулась 4 березня у флагманському бутику Ювелірного Дому ZARINA та зібрала понад 70 гостей.

Основу ДНК колекції SKIFIA склали характерні для скіфської естетики переплетіння золота. А от унікальності та вишуканості кожній з прикрас додали коштовні камені, серед яких: діаманти, смарагди, сапфіри, рубіни, гранати  цитрини, аметисти, чорні онікси, малахіти і білі агати.

ZARINA занурює нас у захоплюючу подорож крізь віки. До першоджерел, до символів скіфської культури, що панувала на українських теренах, зокрема в Криму, багато віків тому. Зірковою амбасадоркою колекції SKIFIA стала Джамала.

“Мені дуже приємно стати обличчям саме цієї колекції. Коли створювала альбом QIRIM, я поставила собі ціль: зібрати унікальні старовинні пісні. Але я знайшла дещо більше… Я знайшла ДНК. Колекція SKIFIA продовжує те, що я роблю в музиці.  Ми сьогодні звертаємося до свого коріння… І завдяки пісням, артефактам і тим паче прикрасам зберігаємо себе”,

— ділиться Джамала.

Заріна Нетовкіна, СЕО та креативна директорка Ювелірного Дому ZARINA, розповідає, що SKIFIA — по-справжньому особлива колекція, як для бренду, так і для неї особисто: “Нашим прабабусям часто не залишали змоги передати наступним поколінням найцінніші скарби. Їм доводилось продавати або віддавати свої прикраси, щоб просто вижити. Тому створювати прикраси, які формуватимуть спадщину для майбутніх поколінь — одна з головних місій Ювелірного Дому ZARINA. Колекція SKIFIA ще глибше утверджує це.
Ми давно хотіли співпрацювати з Джамалою, справжньою берегинею традицій кримськотатарського народу та української національної спадщини в цілому,  але саме скіфська колекція стала ідеальним підґрунтям для цього. Саме зараз всі зірки склалися”.

Бренд також створив пронизливий маніфест для колекції:
“Це діалог твого минулого та теперішнього. Це твій спадок… Ти – стійка та незламна. Ти – красива та обдарована. Ти – амбітна і здатна вести за собою. Ти завжди повертаєш своє. Пам’ятай про це! Підкреслюй це! Розкривай усі свої найяскравіші грані разом із ZARINA!” А слоганом колекції стала фраза: “SKIFIA — твоя золота ДНК”.

Довідка:
*Ювелірний Дім ZARINA — перший діамантовий ювелірний бренд в Україні, компанія-інноватор, головною метою якої завжди було створення особливих ювелірних прикрас — кожен виріб від ZARINA стає тим особливим інструментом, ключем для розкриття індивідуальності, мрій та цінностей жінки.

*Джамала — українська співачка та авторка кримськотатарського походження.

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search