Цього сезону Ukrainian Fashion Week організовує дві знакові презентації українських fashion брендів на Copenhagen Fashion Week: спільну презентацію CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV 31 січня та індивідуальну презентацію KSENIASCHNAIDER 1 лютого.

Презентації українських дизайнерів на Copenhagen Fashion Week відбуваються за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Copenhagen Fashion Week був одним із перших тижнів моди в світі, який приєднався до Ініціативи «Support Ukrainian Fashion» від UFW після початку повномасштабного російського вторгнення. У сезоні FW24-25 інституції співпрацюють вчетверте. 

Спільна презентація українських брендів, яка відбудеться 31 січня в Ukraine House in Denmark, є 20-м міжнародним заходом Ініціативи «Support Ukrainian Fashion». Ця Ініціатива, започаткована Ukrainian Fashion Week на початку війни, у той час, коли українські модні бренди втратили можливість демонструвати свої колекції в Україні. Ініціатива стала яскравим символом солідарності та підтримки українських дизайнерів у складні часи світовою fashion спільнотою.

31 січня українські бренди CHERESHNIVSKA, DOMANOF, J’AMEMME, PASKAL, Fayina Yerenburh X VOZIANOV представлять колекції FW24-25. Темою, що об’єднує бренди в презентації,  була обрана “Мрія”. Перед обличчям руйнівної сили війни саме Мрія залишається незламною, надихаючою та створюючою. Вона є свідченням сили  людського духу та символізує волю до життя.

1 лютого, KSENIASCHNAIDER представить колекцію FW24-25, під гаслом «Природа завжди перемагає».

«Більше десяти років ми брали участь в Ukrainian Fashion Week в нашому рідному Києві. З початком війни, ми, як і інші українські дизайнери, подорожуємо світом, представляючи свої колекції на подіумах різних країн. Наше виробництво знаходиться в Києві, де відбуваються всі етапи створення речей: від розробки лекал до пошиття одягу. Нова колекція має девіз “Природа завжди перемагає” і досліджує красу рослин та дерев, їх спокійну і впевнену силу, що здатна проростати крізь бетон. Кожен стібок, кожен відтінок у колекції говорить про стійкість світу природи, прославляючи його тиху силу та непохитну красу», – коментує Ксенія Шнайдер, співзасновниця і спів креативна директорка бренду KSENIASCHNAIDER.

Обидві презентації українських брендів від Ukrainian Fashion Week – це можливість побачити злиття моди, мистецтва та різноманітних підходів до сталості, що є невід’ємною частиною філософії кожного бренду. 

На Copenhagen Fashion Week українські бренди представлять свої колекціі FW24-25, кожна з яких є свідченням стійкості,  креативності та сили, яку сьогодні Україна та українці демонструють світу.