29-го жовтня в британській столиці відбувся вже другий сезон захоплюючого подіуму, що носить назву London Fashion Day. Ця модна подія зачарувала серця всіх любителів стилю та творчості.

Що таке London Fashion Day? Це не лише місце для представлення нових модних трендів, але й платформа для найталановитіших дизайнерів. Подія, де ви зможете знайти інклюзивність та відкритість до творчості, незалежно від вашого вибору – вища мода, авангардні дизайни чи передові уличні стилі. London Fashion Day – це подія, що об’єднує всіх, хто має своєрідний погляд на мистецтво моди.

На цьому заході було представлено неймовірний вибір видатних брендів, які роблять вплив не лише на британський модний світ, але й на цілу Європу. З ними були представлені 4 видатні українські бренди, завдяки партнерству з Odessa Fashion Day.

Замисліть, як блискуче світилися на подіумі такі бренди як Luxurious Loops, WATABABESWIMWEAR, Fomenko Oleg, RUTA, Laura TAILORING, Sofi Rich, EXEMPLAR, FREYA VANADIS, SIDLETSKYI, SEMENENKO та Somy London.

Особливістю London Fashion Day є не лише показ моди, але і те, що це проект, спрямований на створення унікальної платформи для презентацій, співпраці, та зустрічей у галузі моди та суміжних галузей. Молоді дизайнери отримують унікальну можливість досліджувати перспективи на модному ринку.

London Fashion Day – це платформа, яка святкує наростаючих дизайнерів, сприяє творчості та популяризує інновації в галузі моди. Цей проект присвячений створенню можливостей для молодих талантів представити свої колекції та залишити свій незабутній слід у світі моди.

Нехай ця подія залишить незабутнє враження та стане мотивацією для молодих талантів! Слідкуйте за новинами, оскільки London Fashion Day завжди готовий здивувати та надихати на творчість.

Фото: @tomash.ph