Відтепер COOL`BABA – це не просто журнал, це живий світ культурного розколу та модного вишукання, який перетворюється перед вами у форматі онлайн. Наше обличчя зберегло в собі дух друкованного журналу, але тепер ми вирушаємо в онлайн-простір, де зустрічаються стиль, смак та культурне багатство.

COOL`BABA народжується в Миколаєві в 2009 року, розцвітає як символ моди та культурного буму. І сьогодні ми втілюємо в собі спадок друкованного видання, перетворюючись у величезний світ інтернет-експансії. Ми розширюємо свої горизонти, залишаючись вірними нашим корінням.

Тепер ми – це не лише журнал, але й майданчик, де культурна революція переплітається із світом онлайн. COOL`BABA Онлайн – це культурний експансіонізм, де сторінки, як полотно великого митця, розкривають вам світ смаку, стилю та нестримної життєрадості.

Нова ера COOL’BABA – це не просто перехід від паперового формату до онлайн. Це збереження традицій та вдосконалення їх до вимог сучасності.

COOL`BABA пропонує якісну інформацію на різні теми, розраховану на освічену та вимогливу аудиторію:
– COOL`ТУРНИЙ ФЕШН
Тенденції в моді, публікації унікальних фото Fashion-зйомок.
– COOL`ТУРНИЙ ПРОСТІР
Події у культурі та мистецтві  та світські заходи.
– COOL`ТУРНИЙ ТРЕВЕЛ
Подорожі, туристичні маршрути.
– COOL`Т ЇЖІ
Гастрономія, огляди ресторанів, рецепти, сезонні кулінарні тренди заходів.
– COOL`Т ДИЗАЙНУ
Дизайн, декор, інтер’єрні тенденції
– COOL`Т КРАСИ
Салони краси та спа-курорти, клініки естетичної медицини, процедури, огляд косметичних новинок.
– COOL`ЛЬМІНАЦІЯ
Новини у сфері моди, культури та мистецтва, дизайну, інформаційних технологій, гастрономії, подорожей та краси тощо.
– COOL`Т ОСОБИСТОСТІ
Інтерв’ю зі зірками, представниками сфери культури та мистецтва та представниками різного бізнесу: власниками компаній, рестораторів, шеф-кухарів, сомельє, власників клінік, дизайнерів, коучів  тощо.

У кожному слові COOLʼBABA, у кожній кульбабі, ми зберігаємо дух традицій та вдосконалюємо його, переходячи у світ онлайн. За новим обличчям COOL’BABA стоїть команда професіоналів, що розділяють одне спільне прагнення – віддати читачам не лише інформацію, але й невичерпну енергію нашого творчого процесу.

Андрій Каракушан

Відділ реклами

Кристина Пестова

Головний редактор

Костянтин Лєонтьєв

Відділ маркетингу та піару

Залишайся з нами, де Україна з’єднується зі світом, а сторінки журналу стають культурним майданчиком, де смак життя розкривається в усій своїй ширині!
COOL’BABA – коли Україна стає культовою!

Форма Зворотного Зв’язку:

Заповніть форму нижче, і ми вам обов’язково відповімо. Ваші думки для нас – як крапелька роси на квітці COOL`BABA, завжди цінні та особливі.