Нова колекція Fall Winter 2024/2025 бренду A.M.G. – це історія про сильну жінку, її суперсили та природу. Уже традиційно команда бренду робить акцент на чітких силуетах, виразних лініях та структурованих формах. А в колекції піджаки з широкими плечима балансують із сукнями на бретелях та деталями з мережива.

“Кожна колекція A.M.G. – про сучасну жінку, її характер і відчуття. Ми досліджуємо її стан та настрої в певний час і момент. Це змінні показники, проте, завжди сталими залишаються її сила та невичерпна енергія. Одяг лише допомагає це правильно підкреслити і передати. І неважливо це буде костюм зі шкіри чи приталена сукня.

Головне, що в A.M.G. вона відчуває себе комфортно і водночас елегантно”, – зазначає засновниця бренду Альона Беттяр.

В основу колекції закладений концепт – power dressing, який вже став частиною ДНК бренду. Основними кольорами стали базові чорний, сірий, білий, коричневий, бордо.

Головний акцент на себе забрали форми та силуети. Костюми, які є візитівкою бренду, традиційно представлені в різних варіаціях: від моделі з прямою спідницею та піджаком, як з чоловічого плеча до костюма з суперширокими палаццо та жакетом в клітинку.

A.M.G. вкотре вражає новим баченням на нові форми та проявлення для класичних речей, роблячи ставку на чіткі силуети. А серед тканин незмінно обирає натуральні матеріали – шерсть, кашемір, шовк, бавовну і додає шкіру та замшу.

amgbrand.com | Instagram