Побачення із собою – «ME DATE», нова колекція від бренду BALYKINA

Український бренд BALYKINA представив нову колекцію ME DATE, натхненням якої стало кохання, і головне – любов до себе. Дроп стає нагадуванням не забувати про внутрішню силу та відчуття самодостатності. Колекція створена з асоціацій та образів, які відображені вже у впізнаваних для бренду романтичних сукнях та корсетах, а також в нових кольорах та текстурах.

“Будучи у стосунках з партнером, можна і треба ходити на побачення з собою, приділяти час собі і своїм бажанням. Людина, якій вдалося побудувати стосунки із самою собою, почувається цілісною та щасливою. Вона не потребує іншу людину як партнера, щоб отримати задоволення від життя чи відчути власну повноцінність”, – зазначає засновниця бренду BALYKINA Аліна Баликіна.

Головними матеріалами для колекції обрали шкіру, замшу та сатин. Адже вони про тактильність, дотики та фізичні відчуття. Відблиск рожевого кольору – як бризки rose, створює легкий настрій та відчуття свята, а шоколадний асоціюється з guilty pleasure, який хочеться собі дозволити.

У дропі ME DATE нове прочитання отримали сукні Tibi та Lolita. Це двосторонні моделі, які відтепер доступні в коричневому та рожевому кольорах. Одна річ в гардеробі дозволить створити різні образи. Так само можна змінювати корсет, обираючи або шкіряний, або замшевий варіант.

balykina.com | Instagram