Любителі моди та професіонали із галузі з нетерпінням очікували MODE Meetup, першого у своєму роді заходу для мережевого спілкування в галузі моди, який відбувся 1 вересня. Це вражаюча подія розгорнулася на фоні захоплюючого краєвиду з даху готелю NYX, обіцяючи вечір наповнений натхненням, знайомствами та святкуванням.

Зорганізований спільно з London Fashion Day, SOMY TALENT’S ACADEMY, COOL’BABA та UWILL Global, MODE Meetup служив динамічною платформою для людей з різних куточків світу моди, щоб зібратися, обмінюватися ідеями та розвивати значущі стосунки. Чи то були моделі, дизайнери, стилісти, візажисти чи фотографи, захід об’єднав всіх, об’єднаних спільною пристрастю до моди.

MODE Meetup дав учасникам неймовірну можливість налагоджувати зв’язки в галузі, що може призвести до захоплюючих партнерств та спільних проектів. На тлі даху готелю NYX, учасники розмовляли з однодумцями, захоплюючись видом міського горизонту.

Серед найцікавіших моментів вечора були презентації видатних фігур галузі, таких як SOMY London та Bespoke Perfumer від Laila Ntim Potions.

Somy (SOMAYIA), визнанана дизайнерка моди та митець, походить із Медини, Саудівська Аравія з корінням у Афганістані, відважно реалізувала свої мрії в рухливій модній столиці Лондон. Живлячись нестримною пристрастю до стилю та потужністю, Сомі перетворила своє полотно на захоплюючі історії натхнення через свої потужні модні дизайни. За свій неймовірний талант Сомі мала можливість представити свої колекції на двох престижних Тижнях моди в Лондоні. Мистецтво Сомі прикрасило світову сцену на фестивалі Канн 2023 року. Кожен з її виробів – це шедевр, виготовлений вручну та наповнений невідомими історіями. Дизайни Сомі виходять за рамки звичайного одягу; це живі наративи, які чекають на носіння. Кожен шов розповідає історію, кожен вибір тканини викликає емоції, а кожна деталь – це обдуманий акт художнього вираження. Маючи незіставний прагнення до вдосконалення, Сомі продовжує зачаровувати модних ентузіастів по всьому світу, залишаючи незабутній слід у вищій моді.

LAILA NTIM POTIONS представляє собою поєднання авторської парфумерії та духовного консультування, переосмислюючи межі ароматичного мистецтва. Завдяки включенню інтуїтивних здібностей у створення парфумів, LAILA NTIM POTIONS встановлює новий стандарт в області ароматичного мистецтва.

Як видавниця LAILA NTIM POTIONS, вона черпає натхнення з давніх традицій єгипетської парфумерії, де аромати вважалися священними інструментами для досягнення божественного просвітлення.

Ця подія була рідкісною можливістю дослідити світ LAILA NTIM POTIONS, де мистецтво, аромат та духовність легко поєднуються. Переконайтеся, як LAILA NTIM POTIONS переформатує образ парфумерії, насичуючи його глибокими інсайтами і давніми мудростями.

“Ми в захваті об’єднати осіб, які щиро пристрастювалися до моди та її різних аспектів. MODE Meetup обіцяє незабутній вечір, який не тільки сприятиме розвитку професійних контактів, але й надихне учасників розширювати межі своїх творчих пошуків”.

– сказав Костянтин Леонтієв, засновник London Fashion Day.

На кінець вечора Костянтин Леонтієв оголосив про надходження другого сезону London Fashion Day, запланованого на 29 жовтня.