«Мій стиль – про почуття! Я хочу відчувати себе затишно, зручно і водночас я підходжу осмислено до кожної речі в моєму гардеробі, тому вона має нести зміст, енергію і коди сучасного світу!».

Інтелектуальний зміст – це найбільш приваблива мова нашого часу. Саме про це нова капсула MALVA florea. Наша жіноча сімʼя вже досить велика, ми багато спілкуємось, підтримуємо один одного, надихаємо і намагаємось відчути настрої, щоб максимально точно висловити це в одязі – візуальному меседжі, який займає важливу роль у повсякденному житті жінки. Ми прагнемо, щоб українські жінки відчували себе органічно і дуже природньо, а ще обов’язково хочемо додати нотку піднесеного відчуття. 

У капсулі присутні шерсть, бавовна, трикотаж, макраме, сітки. Для бренду MALVA florea в пріоритеті є бездоганний крій та ручна робота, і нова капсула передає ці елементи у кожному виробі. Деталі макраме, а також обробка ліній крою, окремі вироби в стилі макраме та нова розробка – пектораль, інтерпретована зі Золотої Пекторалі – археологічної цінності скіфської доби, яка має сакральне значення для України.

Мотив ДНК бренду – квітка, отримала нове осмислення. У капсулі присутні, як семпли на кожен день: жакети, сорочки, брюки, боді, півпальто, так і сукні падаючого силуету з легким блиском, спідниці, корсети і боді, всипані мерехтінням кристалів і паєток.

Палітра відтінків і барв обрані на контрастах – це спокійний беж і теплий камінь, глибокий чорний і французький сірий на противагу голубий з туманною димкою і блиск темного срібла. Увага до деталей і форм та підкреслення невагомого і динамічного силуету.

malvaflorea.com | Instagram