Лондон, Велика Британія – Готуйтеся відзначити цей день в календарях, оскільки довгоочікуваний London Fashion Day повертається і готовий зачаровувати 29 жовтня!
Ми з великим задоволенням оголошуємо, що 29 жовтня відкриє двері для всіх, хто любить моду.

London Fashion Day – це інклюзивна подія, яка вітає творчі розуми з усіх куточків світу моди, незалежно ви віддаєте перевагу вищій моді, авангардному дизайну чи передовій вуличній моді.

У цьому сезоні будуть представлені 10 видатних брендів з Великої Британії та Європи. В рамках цього сезону London Fashion Day в партнерстві з Odessa Fashion Day преставлять 4 видатних українських брендів.

Розклад показів:
1. 15:00 – Luxurious Loops | WATABABESWIMWEAR
2. 16:00 – Fomenko Oleg | RUTA | Laura TAILORING
3. 17:00 – Sofi Rich | EXEMPLAR | FREYA VANADIS
4. 18:00 – SIDLETSKYI | SEMENENKO
5. 19:00 – Somy London

Унікальною локацією цього сезону стане – St. John’s Church, 18 Hyde Park Cres, Tyburnia, London W2 2QD.

London Fashion Day – це проект, спрямований на створення унікальної платформи для презентацій, співпраці та зустрічей у галузі моди та суміжних галузей. Ця платформа надає молодим дизайнерам та новим брендам Великої Британії унікальну можливість досліджувати перспективи на ринку.

Партнери сезону: Philip Martins, Wellingtons Solicitors Ltd, BOBO&WILD, Laura TIMM, GODINA WORLDWIDE TEAM, UKRAINIAN TREND STORE, AK Consult – Agency for Website Development та Creative Industry Awards, а також стратегічні партнери Burceva та Somy Talents Academy, разом із медіа-партнерами, такими як Cool’baba, GLAM WEEK MAGAZINE, FashionTV Ukraine, United Fashion, Studio of My Dreams та PROMINENT Magazine.

Міжнародні партнери: ODESSA FASHION DAY та PARIS FASHION ACADEMY.

Технічний партнер – SHOW EMPIRE.

Про London Fashion Day:

London Fashion Day – це платформа, яка святкує наростаючих дизайнерів, сприяє творчості та популяризує інновації в галузі моди. Подія присвячена створенню можливостей для молодих талантів представити свої колекції та залишити слід в світі моди.

Слідкуйте за новинами та сюрпризами, оскільки ми лічимо дні до цієї вражаючої події!