Дизайнер Олена Рева продовжує історію про жіночу силу і в новому сезоні звертається до одного з найсильніших та сповнених потужної енергії культів в стародавній Трипільській культурі – Богині-Матері. 

Надприродну істоту, що втілювала безупинність життя, наші предки зображали непохитною та безстрашною захисницею. Велика Мати у їхніх віруваннях була центром Всесвіту – вона протистояла хаосу та вчила шанувати рідну землю. У колекції ELENAREVA уособлення сакрального символу змінюється від одного образу до іншого: жіноча сутність турботливої матері та берегині роду ладно переходить до чітких та суворих рис сміливої заступниці. Тонке балансування між жіночим та чоловічим, притаманне бренду, у колекції SS’24 виходить на інший рівень. 

Структурний жакет з ефектом спущеного плеча гармонійно римується з прозорою сукнею з невагомого шифону. А розраховані з безкомпромісною точністю лінії сукні-бюстьє з чорної вовни – з плавними силуетами шовкового костюма. Діалог про контрасти жіночої природи продовжується у монументальних брюках-палаццо та виразних корсетах і бюстьє. Та чіткість форм і пропорцій “розмиваються”, коли з’являються тендітні сукні на тонких бретелях, що повторюють кожен рух, та ніжні флористичні принти. 

Рівноваги в ELENAREVA досягають і у характері малюнків на тканині. За основу для принтів, розроблених у співавторстві з художницею Ліною Нечиполіною, було взято орнаменти на трипільських глиняних глечиках. Так, ідея нового народження втілилась у волошково-синіх квітах на білому тлі. Однак, на противагу жіночним флористичним мотивам з’являються абстрактні принти з зображенням бика, що у давнину уособлював чоловіче начало та силу. Нерідко наші предки поклонялись образу Богині-Матері, що сиділа верхи на бику, символізуючи родючість та гарний врожай.

Глибину та водночас актуальність українських традицій Олена Рева підкреслює спідницями-плахтами поверх об’ємних штанів. Про неперервність у ювелірному мистецтві розказують прикраси – срібним глечикам та бикам навмисно надали ознак рукотворних артефактів, ніби знайдених сучасними археологами. 

Для колекції SS’24 також було розроблено дві моделі сумок у колаборації з українським брендом Bagllet, який переосмислює світові тренди та поняття якості виробництва сумок, створюючи базові, але вишукані аксесуари. Строгу геометрію підтримали класичним чорним і бежевим відтінками та графічними принтами ELENAREVA. Відтак ці мінімалістичні аксесуари легко комбінуються у будь-яких образах: від витончених та чуттєвих до чітких та скульптурних.