Бренд жіночого одягу GANNA PTÁSHKA представляє нову колекцію ss’24. Вироби бренду зазвичай сплетені зі звичного, класичного крою та рідних кожному українцю символів. І нові моделі не є виключенням.

Слоган нової колекції “Для незламних після ночі наступає ранок”. І вона, у відповідності до цього, представлена майже повністю у чорно-білих кольорах. У нову колекцію увійшли костюми зі спідницями, сукні, оверсайз жакет, напівпрозорі брюки, блуза з воланами.

Родзинкою стала стилізована сукня-вишиванка з птахами, брош у вигляді птаха на оверсайз жакеті, сліпдресс з чашками кроше, майка з принтом птахів. Речі прикрашені чорно-білими акцентними ґудзиками які несуть символічність нашого стану та сподівання на світле майбутнє і що нарешті після чорної полоси настане біла. Легкість фактур, комбінація матеріалів та деталей при простих силуетах є характерною ознакою бренду його ДНК кодом. В колекції ви побачите такі матеріали та їх комбінації як вовна, шовк, трикотаж, шифон, чашки кроше, брошь ручної роботи, запринтовані резинки на виробах, мережево з льоном, вишивку та вишиту сітку, цікаву фурнітуру та безліч деталей.

Instagram