Днями у Києві пройшов масштабний діловий захід — форум Business Upgrade 2023, ставший потужною нетворк-платформою для українських підприємців.

Форум став продовженням закордонної версії. Ukrainian-European Business Hub вже не вперше проводить заходи такого формату, які мали успіх і голосно заявили про себе в Австрії, Німеччині, Словаччині та інших країнах Європи.

Лейтмотивом усіх дискусійних панелей була тема «Існування бізнесу під час війни».

▫️ Можливості розвитку за кордоном.

▫️ Масштабування бізнесу, інвестування та підтримка стартапів.

▫️ Перспективи підприємств та компаній в Україні.

Учасники були максимально включені в процес, щоб в майбутньому бути корисними державі й робити свій вклад в економіку країни. Що ще раз підтверджує незламність та витривалість наших підприємців.

Business Upgrade 2023 запам’ятається спікерам та гостям потужною енергетикою та сильним оточенням однодумців:⠀

  • 7 годин насиченої програми з робочими кейсами та готовими стратегіями.
  •  25+ спікерів з різних галузей.
  • 155+ учасників та гостей форуму.
  • Обмін досвідом, знаннями та новими ідеями для розвитку та масштабування бізнесу.
  • Найактуальніші проблеми та шляхи їх вирішення від успішних у своїх сферах підприємців.

Форум показав, що український бізнес прагне розвиватися і бути в курсі нових тенденцій у різних сферах, переймати досвід й скоротити кількість помилок на шляху до росту й стабільності. Тішить те, що держава, спілки та асоціації готові надавати  підтримку підприємцям у виході на нові ринки в умовах війни.

Однією з основних для обговорення була тема розвитку стартапів. Україна готова для створення нових проєктів і має допомагати молодим та ініціативним лідерам. Можливо, в майбутньому найвдалішою інвестицією закордонних інвесторів стануть наші стартапи.

Також на форумі анонсували Міжнародний благодійний захід до Дня Незалежності України «FENIX CHARITY», який пройде на підтримку захисників Азовсталі 21 серпня. Співорганізаторами благодійного аукціону є: Ukrainian-European Business Hub та ГО «FENIX CHARITY».

В цьому році Business Upgrade пройшов під гаслом : «Українське понад усе!»
Це був потужний емоціональний івент з теплою атмосферою та сильним оточенням.