Andreas Moskin анонсує запуск своєї колекції Resort ’24, натхненної кінематографічним шедевром “Pierrot Le Fou” Жана-Люка Годара. Нова колекція втілює сутність заворожливої подорожі фільму – злиття роад муві, чуттєвої любовної історії та глибокого дослідження соціальних обмежень, усе це на тлі захопливих морських пейзажів.

У центрі колекції Resort ’24 – сміливе переосмислення чоловічого костюма, де лінії, колір та форма переплітаються, створюючи розповідь, що є одночасно унікальною та небанальною. Втілюючи дух французького шику та бунтарства, Andreas Moskin розсуває межі класичного костюма, вводячи елементи, що викликають відчуття кінематографічної пригоди та сарторіальної свободи.

Колекція представляє ряд речей, які переосмислюють сучасний силует мандрівника. Карго-штани та футболки, оздоблені витонченими швами, пропонують сучасний погляд на традиційний чоловічий одяг, заохочуючи носіїв до подорожі самовиявлення та дослідження. Деконструйований блакитний костюм, своєю чергою, виступає втіленням вишуканості, стаючи ідеальним супутником для пригод вздовж сонячних берегів Côte d’Azur.

“Кінематографічне бачення, інтимність емоцій в розмові, перформативний акт, зафіксований в момент його дії” – ці фрази втілюють суть колекції Resort ’24 Andreas Moskin. Кожний виріб розповідає історію, переплітаючи елементи романтики, бунтарства та жаги до мандрів, запрошуючи носіїв прийняти свою власну історію та розпочати подорож самовідкриття.

Колекція Resort ’24 – ще одне свідчення прагнення бренду до інновацій, креативності, створення історій та розширення чоловічої моди. Зі своєю сумішшю кінематографічного натхнення та вишуканої елегантності, ця колекція запрошує носіїв увійти у світ “Pierrot Le Fou” та написати свою власну пригоду.

andreasmoskin.com | Instagram