Відмінні фото – це не дар Божий, а результат зусиль і практики. Навіть якщо у вас не ідеальна зовнішність, ви можете зробити так, щоб виглядати на фото кращою версією себе. Ось 8 правил, які допоможуть вам у цьому:

1. Правильне освітлення

Ви, напевно, бачили фото зірок старого Голівуду, тих часів, коли ще не було Фотошопу та додатків, які покращують вашу зовнішність, але всі зірки там – неперевершені. Це все робилось завдяки правильному світлу.

Ви повинні бути обличчям до світла. Будь-то природного, чи штучного. Коли світло спрямоване на вас, ваша шкіра буде ідеальною.

До речі, найкраще світло – година після світанку та година до заходу. Тоді ідеальне м’яке світло, при якому ваші фото будуть неперевершеними. Найскладніше світло – опівдні, на обличчя будуть падати некрасиві тіні зверху, тож у такий час краще піти у тінь і зробити фото там.

2. Гарні руки

Дуже багато людей не знають, куди поставити руки, коли фотографуються. Це залежить від ситуації, легше, коли в вас є аксесуар, але тримати його треба розслабленими пальцями. Та кисті руки повинні дивитися на камеру боком, не долонею. Також, ви можете поставити одну руку на стегно, іншою – доторкнутися до обличчя або окулярів, ще один варіант – покласти руки у кишені, але так, щоб великий палець виглядав.

3. Рівна спина

Постава – це те, що важливо завжди. Рівна спина придасть впевненості у вашому вигляді та зробить вас візуально стрункішою.

4. Довші ноги

Щоб зробити ніжки довшими – камера повинна бути трохи знизу. Також, намагайтеся думати про те, щоб завжди було видно обидві ніжки. Коли ви сидите нога на ногу – не кладіть верхню ніжку повністю, трохи залиште її на вазі, так ніжки будуть виглядати стрункішими.

5. Приховати недоліки фігури

Щоб виглядати стрункішою – фотографуйтеся напівбоком, ніжки у цьому випадку краще поставити одна перед іншою (схрестити).

6. Знайдіть свою робочу сторону

Всі знають про робочу сторону, але не знають, як її знайти. Є декілька способів. Наприклад, деякі вчені вважають, що у правшей – це ліва сторона, а у лівшів – права. Але, як на мене, найдієвіший спосіб – це переглянути ваші улюблені фотографії, де ви собі подобаєтеся та прорахувати, якою саме стороною обличчя найчастіше ви повернуті до камери – це і є ваша робоча сторона.

7. Практика

Тренуйтесь позувати перед дзеркалом, тоді ви зможете знайти ваші найкращі пози та повторити перед камерою.

8. Насолоджуйтеся процесом!

І найголовніше, завжди отримувати задоволення від процесу зйомки та ловити натхнення, тоді найкращі фотографії вийдуть самі собою.

Авторкою цієї статті є Кристина Гончарова – телеведуча, працювала моделлю у Парижі та Мілані, прикрашала багато обкладинок та брала участь у різноманітних шоу. Крім того, вона заснувала свою власну школу моделей і провела численні майстер-класи з позування перед аудиторією, на яких було більше 100 осіб. Наразі Кристина працює моделлю в Україні для різних брендів і також здійснює повноцінні фотосесії.