Одеса, Україна – 26 квітня – Odessa Fashion Day, одна з провідних модних подій, гордо оголошує про свій 28-й сезон. Заснований у 2010 році, Odessa Fashion Day став не лише платформою для показу найновіших модних тенденцій, а й символом розвитку Emerging Fashion в Україні.

Протягом останніх 14 років проєкт Odessa Fashion Day відіграв важливу роль у сприянні та підтримці молодих талантів і новаторських дизайнерів. За цей час подія стала не лише майданчиком для показів колекцій, а й центром обміну ідеями, співпраці та культурного обміну в галузі моди. Emerging Fashion стосується новаторських тенденцій та молодих талантів в галузі моди, які тільки починають виходити на передній план і стають все більш визнаними відомими брендами та дизайнерами.

У цьому сезоні Odessa Fashion Day ставить за мету не лише показати найновіші колекції жіночого одягу, а й відобразити унікальність та витонченість української жінки як ідею, що пронизує всі аспекти події.

Ми хочемо висловити окрему подяку адміністрації Одеської національної наукової бібліотеки за можливість організувати зйомку кампейну сезону, а також за допомогу в організації 28-го сезону показів колекцій українських дизайнерів. Приємно знати, що бібліотека була створена майже двісті років тому, у 1829 році. Одеса тоді була досить молодим містом 35-річного віку, і в ній проживало близько 50 тисяч людей. У жемчужині біля моря на той час вже працювало 20 навчальних закладів і тільки відкрився театр на вісімсот місць. Також діяла міська музеї та створювалися перші видання, серед яких “Одеський вісник”. Проте інтелектуальній еліті не вистачало місць, де вони могли б отримувати інформацію. Так за підтримки різних громадських діячів, вчених, політиків і, звичайно ж, завдяки губернатору краю Миколі Семеновичу Воронцову, в Україні з’явилася перша публічна бібліотека.

Обличчям сезону стала Галина Владимирська, головний редактор журналу “Фаворит удачі”, телеведуча та член Національної спілки журналістів України.
Українська жінка – це не лише зовнішня краса, а й сила, мудрість та внутрішня гармонія. Вона символізує дух Одеси та всієї України. Odessa Fashion Day запрошує всіх приєднатися до святкування краси, сили та незалежності української жінки на цьому унікальному заході.

26 квітня глядачів прийматиме читальна зала Одеської національної наукової бібліотеки (вул.Пастера, 13), де на головному подіумі свої колекції продемонструють дизайнери з різних куточків України. В цьому сезоні кожен поціновувач моди може відвідати покази таких брендів:
1. The art to be a womam https://www.instagram.com/a__dress__/
2. Shvartsman https://www.instagram.com/shvartsman_official/
3. MOGARDI https://www.instagram.com/mogardi_official/
4. Brodskaya https://www.instagram.com/brodskaya.com.ua/
5. The Button https://www.instagram.com/the.button.atelier/
6. LUBONITA COLLECTION https://www.instagram.com/lubonita_collection/
7. Prinova https://www.instagram.com/prinova_clo/
8. Pravda label https://www.instagram.com/pravda_label/
9. Vlada Estiar https://www.instagram.com/vlada.estiar/
10. VEO BRAND https://www.instagram.com/veo.brand/
11. NATALI MALYKH https://www.instagram.com/_natali_malykh_/

Попередньо, з розкладом показів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://ofd.org.ua/rosklad/.

Про Odessa Fashion Day: Odessa Fashion Day — це провідна подія у світі моди півдня України, яка надає можливість молодим та талановитим дизайнерам демонструвати свої колекції та підійматися на нові висоти в індустрії моди.

Даний проєкт є некомерційним; Odessa Fashion Day не продає квитки, відвідування показів здійснюється за запрошеннями від дизайнерів або шляхом реєстрації на сайті https://ofd.org.ua/registers-ofd.

Слідкуйте за новинами сезону на офіційних онлайн-ресурсах проєкту в Instagram, Facebookта YouTube.

Джерело: Odessa Fashion Day