29 жовтня в Одесі відбудеться 27 сезон Odessa Fashion Day, який присвячений відродженню та мотивації. Попри всі виклики воєнного часу, команда проєкту продовжує свою місію по підтримці українських дизайнерів та розвитку індустрії моди.

Як і завжди, у цьому сезоні організатори створять всі умови для дизайнерів, завдяки яким вони зможуть заявити про себе, продемонструвати нові колекції широкому загалу та завоювати прихильність потенційних клієнтів. Наразі підтримка та допомога потрібна молодим дизайнерам, як ніколи.

«Ми продовжуємо підтримувати дизайнерів у їхньому прагненні висловити свій креатив, новаторство та талант. Ми пропонуємо їм платформу для творчості та місце, де вони можуть поділитися своїми історіями через моду та дизайн»,розповідає засновник OFD Константин Леонтьев«Ми запрошуємо вас приєднатися до нас у цю дивовижну подорож, де кожна колекція — це глава в історії моди та самовираження».

Важливо пам’ятати, що кожен із нас відіграє важливу роль у створенні суспільства, яке ми хочемо бачити. Ми можемо досягти більшого, якщо будемо працювати разом, підтримувати один одного, а також поширювати свої знання та досвід.

«Ми — свідки власної історії, і ця історія створюється кожним з нас. Кожне життя — це унікальна розповідь, де кожен володіє власною сюжетною лінією. Для дизайнерів це роль письменника чи поета, який передає свої думки, мрії та бажання через свої колекції. Кожен дизайнер пише власну історію, в якій описані їх випробування та перемоги»,додає Андрій Каракушан

Слідкуйте за новинами та оновленнями Odessa Fashion Day, щоб дізнатися більше про дизайнерів-учасників та події цього захопливого сезону.

29 жовтня глядачів прийматиме культурний центр «UNION», де на головному подіумі  свої колекції продемонструють дизайнери з різних куточків України. В цьому сезоні кожен поціновувач моди може відвідати покази таких брендів: 

  • Kikisim
  • Chili
  • Pravda
  • You own collection
  • Natali Malykh & Lady Forever Club
  • Rovero
  • Lady_S_atelier & Lady Forever Club
  • Ochi.est.2022
  • Brodskaya
  • Maison Sophy G

Попередньо, з розкладом показів можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: https://ofd.org.ua/rosklad/.

Оргкомітет виражає окрему подяку партнерам проєкту:
NASTENKO jewelry manufactory
ED COSMETICS
BOUTIQUE HOTEL OTRADA
Make Me Up Studio and School
Модельна агенція Totalite
Онлайн платформа Ukrainian Trend Store
AK Consult – Agency for website development

Локація сезону:
Культурний центр «UNION»

А також медіа-партнерам:
FashionTV Ukraine
Cool’baba – онлайн видання для українців в Європі
Фаворит
NOVA MAGAZINE
Glory magazine
Studio of My Dreams
SEWING BUSINESS AND FASHION

Міжнародні партнери:
Paris Fashion Academy
London Fashion Day

 Про Odessa Fashion Day: Odessa Fashion Day — це провідна подія у світі моди півдня України, яка надає можливість молодим та талановитим дизайнерам демонструвати свої колекції та підійматися на нові висоти в індустрії моди.

Даний проєкт є некомерційним; усі покази можна відвідати, попередньо зареєструвавшись на сайті https://ofd.org.ua/registers-ofd

Слідкуйте за новинами сезону на офіційних онлайн-ресурсах проєкту в Instagram, Facebook та YouTube.

It looks like your portfolio is empty. Please add new projects to your portfolio.