НІЧНА МАСКА OVERNIGHT MASK

Після різдвяних та новорічних свят настав час піклуватися про шкіру обличчя. Домашній догляд за шкірою грає важливу роль у цьому процесі, оскільки щоденна б’юті-рутина є основою, яку можуть поліпшити професійні засоби для догляду. Якщо немає якісного щоденного догляду, не варто очікувати дива від візиту до косметолога, оскільки він не чарівник, а лікар.

Один з моїх улюблених засобів домашнього догляду за шкірою обличчя – нічна маска. Я використовую її 3-4 рази на тиждень. Проте, в залежності від віку та стану шкіри, ви можете вибрати свій власний графік.

Нічні маски для обличчя мають широкий спектр переваг для відновлення шкіри. Не кажучи вже про те, що вони часто можуть вирішити проблеми догляду за шкірою, що не вдасться досягти за 30 хвилин маскою. Оскільки ви наносите їх на ніч, їхні корисні компоненти мають можливість проникнути у вашу шкіру і пом’якшити проблемні ділянки протягом 6–8 годин.

Люди, які відчувають сухість шкіри, втрату еластичності та ознаки старіння, або мають тьмяний, нерівний тон шкіри, можуть отримати максимальну користь від нічних масок для обличчя. Маска, яка принесе вам найбільше користі, – та, яка містить правильні інгредієнти для вирішення проблем вашої шкіри.

Що потрібно знати про нічні маски для обличчя:
Придбавши нічну маску для обличчя, важливо враховувати, для чого ви її використовуєте. Наприклад, якщо вам потрібно боротися з прищами, сухістю шкіри чи темними плямами, шукайте інгредієнти, такі як саліцилова кислота, ретинол або альфа-гідроксикислоти, такі як гліколева кислота. Якщо ваша мета – зменшити кількість вугрів чи контролювати жирність шкіри, оберіть маски з гіалуроновою кислотою та керамідами для додаткового зволоження. Для зменшення тонких ліній та зморшок вибирайте маски з ретинолом, вітаміном C та альфа-гідроксикислотами. Якщо мета – подолати пігментацію або темні плями, оберіть маски з койєвою кислотою, транексамовою кислотою та екстрактом кореня солодки.

Однак якщо ваша шкіра чутлива, уникайте ароматів та звертайте увагу на спирт (який може висушувати) та інгредієнти, що закупорюють пори, такі як мінеральне масло, вазелін і ланолін (особливо, якщо ваша шкіра схильна до вугрів чи має жирний тип).

І на останок: не забудьте звернутися до вашого косметолога за порадою щодо цього чудового продукту, він порекомендує вам ідеальний склад нічної маски для вашої шкіри.

Статтю підготувала: Кристина Пестова.

Андрій К.

About Author /

Leave a Comment

Start typing and press Enter to search